Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Hol tudom megnézni a neten hogy mi után fizetett az egészségpénztár utánam betegellátás cim alatt?

Pl:Mikor beteg voltam mennyit kértek az ellátásért vagy hogy eggyáltalán milyen ellátások után fizettek .Remélem értitek mire gondolok.Elöre is köszönöm:)

2008. jan. 25. 21:22  Privát üzenet  

A válasz
A [link] oldalon van erre mód ha már regisztráltál az ügyfélkapun. Vagyis... bemész egy okmányirodába, ott kapsz egy regisztrációt amivel majd az oldalon, hozzáférsz azokhoz az adatokhoz amit a regisztráció nélkül nem látsz. Pl azokhoz amiket kérdeztél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. jan. 26. 08:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem hordhatnak és használhatnak az ápolók (saját) fonendoszkópot a betegellátás során?
A tölcsérmellkast az új fajta eljárással hány éves korig műtik ingyen? Ha jól tudom az OEP (Országos EgészségPénztár) fizeti. Csak az a kérdés meddig?
Mire jó az önkéntes egészségpénztár?
Mi az az egészségpénztár, és hogy működik?
Van olyan egészségpénztár, ahol nincs tagdíj, azaz a teljes átutalt összeg felhasználható, összeghatárra való tekintet nélkül és ingyenes a kártya?
Dr. Kenessey Albert Kórház Balassagyarmat, betegellátás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!