Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Körömbenövést ki csináltatott...

Körömbenövést ki csináltatott már lézeresen? Mi a tapasztalat? Évek óta szenvedek, rossz élmény miatt nem mertem eddig menni vele sehova sem.

Figyelt kérdés
A tesómnak is ugyan ez volt a problémája gyerekkora óta, neki egy csomószor le is vették a körmét a lábujjáról, de nem lett jobb, csak szenvedett - ezért én nem is engedtem. Most neki már rendben van, mert külföldön él és ott megműtötték, de nekem is menni kellene valamerre. - nincs pénzem külföldön megcsináltatni. Ez a lézeres tetszene, de nem tudom hogy csinálják? Használ e? ....
2011. jan. 27. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen eljarnal egy pedikuroshoz az nem segitene?

Mivel igy megelozned azt, hogy benojjon az a korom pl.

2011. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A használ részről még nem tudok nyilatkozni, mert ma csinálták. De állítólag használ:)

Kb 20 perc az egész (nekem mindkét lábamon volt 20 perc). Az történik, hogy először ollóval, illetve egy speciális eszközzel kivágják a benőtt körömszélet, majd lézerrel kiégetik a körömágyból azt a részt amire nincs szükség. Állítólag a többségnek nem szokott fájni. Nekem nem hatott rendesen az érzéstelenítő (sajnos valamiért imunis vagyok rá) és így nagyon fájt.

2011. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nkem is ugyanez volt a bajom kb. egy éve mindig benőtt pediküröshöz kellett menni és ez szépen pár hónapon keresztül aztán mondtam anyának h nagyon fáj smikor kivágja a benött körömdarabot aztán anya hallot egy jó ilyen lézersebészról elmentünk jó volt pár ezer forint de megérte beinekciozta a lábamat az fájt de utána szinte semmit sem éreztem megkérdezte h akarom e nézni de mondtam h nem és máig sem tom pontosan h micsinált de azóta semmi najom sincs teljesen elmult javaslom nekedis ennyi péntz megér!
2012. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!