Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A magán (bőrgyógyászat)...

A magán (bőrgyógyászat) rendelőkben kell fizetni egy vizsgálatért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen, hiszen ezért magán. Barátnőmnek kiütése volt, még évekkel ezelőtt és 5000 ft-ba került a doki. Ha már szemölcseltávolítás vagy ilyesmi, akkor meg még drágább.
2011. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kell persze. Ráadásul nem olcsó. :)


Nagyjából ilyen árakon mozognak most + / - 1000-2000 Ft eltéréssel.


Orvosi vizsgálat - Konzultáció: 6 000 Ft

Sebészeti beavatkozások: 17 000 Ft-tól

Szövettani vizsgálat: 6 000 Ft

Varratszedés: 2 000 Ft

Kötéscsere: 2 000 Ft

Injekciós visszérkezelés: 5 000 Ft/alkalom

Hegkezelés ( dermojet ): 6 000 Ft/alkalom

2011. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5000 körül lehet egy alkalom.Persze attól függ hol és kinél.Egy kisebb faluban ez lehet 2-3 ezer.Egy nevesebb Kecskeméti bőrgyógyász 8000- ret kért tőlem de ez már tényleg túlzás szerintem.Egyébként meg kérdezd meg az illető orvost.
2011. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Budapesten kb. 5 évvel ezelőtt 7000 volt egy vizsgálat. Viszont egyetlen nap alatt annyit javultam, hogy egy percig sem sajnáltam. Sztkban is voltam vagy 3-szor előtte, olyan krémet írt fel a doki, ami olyan fájdalmat okozott, hogy sírtam.

Van pár "kommersz" ügy, amit simán megold bármelyik bőrgyógyász, de komplikáltabb dolgokkal érdemesebbnek tűnik (így visszanézve) magán dokihoz fordulni.

2011. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Miét szeretnél fizetni olyanért, amit az OEP kifizet . Csak egy becsületes orvost kell találnod . Nekem is készségesen segített a szakrendelőben a bőrgyógyász . Mindenben bátran fordulj hozzá !/kérd ki a háziorvosod véleményét, ajánljon Neked bőrgyógyász és ahhoz adjon beutalót !
2011. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Helló! Nekem a nőgyógyászom ötszázért írt receptet!
2011. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tuti, hogy kell fizetned!
2011. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!