Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon rossz a vastagbéltükrözés?

Nagyon rossz a vastagbéltükrözés?

Figyelt kérdés
Szerdán kell mennem, és nagyon félek tőle. Igaz hogy bódításban lesz, de rettegek, hogy nagyon fájdalmas lesz. És egyeltalán mi a menete ennek a vizsgálatnak?
2011. jan. 31. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt bővebben olvashatsz erről:

[link]

2011. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi,de én személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2011. jan. 31. 09:50
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Bár nekem nem a popimból mentek be hanem a számból.Hát az sem volt frankó.De egy volt kolégámnak volt a seggén keresztül.Hát nem a legjobb érzés ahogy elmondta.Végülis kiszereti a ha a fenekébe dugdosnak egy csövet?Bele halni nem fogsz,de nem is kellemes.Valahogy csak ki lehet bírni.Amúgy mindenkinek más az inger küszöbe,lehet neked meg sem kottyan!
2011. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ha bodittásban leszel akkor mitől izgulsz?

Én kórházban dolgoztam és ott a legtöbb ember bodittás nélkül csináltatta.Nem mondom el a menetét,mert a végén nem mész el a vizsgálatra!:)Nyugi kb 5 perc alatt megvan.Ha eleszel boditva akkor meg ne félj.

2011. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek,mégha rózsaszín majmot dognak a seggembe akkor is :).Csak szeretném tudni mire számítsak.
2011. jan. 31. 11:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Légyszi mond el a menetét, mert az rosszabb ha nem tudom, mi vár rám.
2011. jan. 31. 11:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Na jó ok elmondom!De elmenjél mindenképpen!!!

Elösször is szerintem fogsz kapni egy beöntést,vagy valamit adalékot hogy jól kiürüljél.

Felteszik a lábad valöszinü egy kalodában,mint a nőgyogyászoknál.Lesz egy monitor amin keresztül majd nézi az orvos hogy ott bennt mi újság van.

Kb egy kisuj vastagsági csövet fgonak feldugni aminek a végén va egy kis kamera,amit bekennek vazelinnel hogy jobban becsuszon a cső,szerintem nagyon mélyre nem fogják dugni,mert a végbeledet fogják csak vizsgálni.Elötte persze elbódittanak és valoszinü semmire sem fogsz emlékezni.Maga művlet előkészületekkel együtt szerintem olyan 10-15 percet vesz igénybe.Maga a vizsgálat szerintem max 5 perc lesz.Igazából ennyi,de mivel el leszel boditva,se fájdalmat se semmit nem fogsz érezni és szerintem emlékezni sem fogsz rá!Nyugi nem lesz semmi vész!Csak a legtöbben azért félnek mert az a tudat van bennük hogy csövet dugnak fel a popiukban.

Amúgy férfi vagy nő vagy?

2011. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én erre mindig azt szoktam mondani,hogy aki kibirja az anális közösülést az ezt is kibírja.:)Mert elvégre elég sokan csinálják a szexnek azt a formáját és sokan még élvezik is.Tudom ezt hülye hasonlat,de ezt másképpen nem lehet érzékeltetni azokkal akik félnek!Ráadasul itt egy jóval vékonyabb csőt dugnak fel mint mondjuk amikor egy férfi elégitt ki egy nőt anlálissan!Hülye példa tudom!De ezzel azért lehet érzékeltetni hogy annyira nem vészes.
2011. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nő, és ott félmeztelenül kell feküdni,én úgy hallottam oldalt kell feküdni.
2011. jan. 31. 12:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy oldalast vagy kalodában teszik mint a nőgyógyászaton!
2011. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!