Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 1-2 napja nagyon sokat szúródi...

1-2 napja nagyon sokat szúródik a szegycsontom környékén mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 20:02
 1/4 anonim válasza:

a szíved

a májad

a tüdőd

a vállizületed közül valamelyik.

2011. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bubu54 válasza:

Semmi gond. Kicsit meghűlt a melled húsa-csontja, legfőképp a mellhártya. Napokig eltart ez a szúró, húzódó érzés, de végül probléma mentesen szokott gyógyulni.


Más: Többrétegű felöltözés, Most a +15 fokokban laza sál nélküli séta. átmeneti az időjárás, az influ is ezt szereti.

Narancs- evő verseny a konyhában...

2011. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tutira a gyomorszájad. Refluxos vagy, a gyomorsavad marja a nyelőcsövedet.

Próbáld meg elkerülni, hogy állandósuljon és állapottá váljon nálad a reflux, mert nagyon rontja az életminőséget és nem lehet belőle meggyógyulni, nekem 1 éve nem sikerül.

Én nem tudom pontosan, mitől lettem refluxos, de szerepe lehetett benne a vizsgaidőszakban nyakalt energiaitaloknak, és legfőképp annak, hogy éjszaka és hajnalban tanultam és ettem, és ez nem tett túl jót az emésztőrendszeremnek. A bioritmus szerint kell élni, tilos éjszaka enni, éjfél után pláne, mert akkor a gyomor nyugalmi állapotban van.


Nekem a párkapcsolatom is kezd rámenni, mert olykor annyit büfögök, hogy a páromnak már nincs gusztusa megcsókolni, de én se hagyom már hogy megcsókoljon. Totál romokban van az önbecsülésem, új kapcsolatba se merek többé kezdeni emiatt, pedig nekem nagyon fontos volt a csókolózás. A tüdőmet is tönkreteszi ez a betegség, a nyitott gyomorszájamon át a savgőz irritálja a légcsövemet, tüdőgyulladásom is volt már emiatt.

És visszagondolva az előjelekre, ritkán, nagyon-nagyon ritkán szúrt a szegycsontom mögött és nem túl feltűnően, de már évek óta köhécseltem.


Szóval előzd meg!

2011. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat,de nem hinném hogy Refluxos vagyok mert nekem nem ég a nyelőcsövem.Vagyis inkább remélem hogy nem vagyok az.

Na akkor együnk egy kis narancsot.:)

2011. febr. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!