Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kecskemét, Szeged esetleg...

Kecskemét, Szeged esetleg Baja környékén keresek olyat aki lakáskiméréssel foglalkozik! Ajánlanátok valakit? Azért nem bánnám ha megbízható lenne!

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz a lakáskimérés alatt?
2011. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 homo ludensz ***** válasza:
Gondolom radiesztétát keresel.Kretén egy név de nem mi találtuk ki. Geopatikus és elektroszmog sugárzások mérésével foglalkozik. Vízér,hartmann,cury,szent-györgy,ley vagy sárkány vonalak , érc tellér a gepatikus (föld sugárzások) amelyek miatt érdemes feltérképezni egy lakást.Magam 95 körül végeztem ilyen kurzust és azóta ha kérik mérek ingyen mert szerencsére nem szorulok rá tehát odaadással és érdeklődésből méricskélek. Csak Budapesten lakom s se lovam se kocsim tehát nekem nem esik útba. Azért érdekel hogy mire jutsz,majd írd meg.
2011. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen radiesztát keresek!Sajnos eddig még nem találtam!!!!!
2011. aug. 19. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:

A keresőbe beírtam: radiesztézia

Az első oldalon kb. 6-8. tétel körül egyszavas "radiesztéta" részre kapcsolva lead egy oldalt. Sajna nem sikerült a linket megnyitható állapotban ide betennem, de - leírásuk szerint - ha oda írsz nekik e-mailt, adnak címet, akire szükséged van.

2011. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
A megbízhatóságról meg annyit hogy ha 5 öt hívsz mérni hát két egyforma eredményt sem garantálok. Azért arra ügyelj hogy nagyon ne vágjanak meg anyagilag mert akinek esetleg a híre jó és tudja is hogy mit és minek mér az is győzködni fog a saját védelmi eszközeinek a vásárlására s te nem tudod melyik milyen hatékonysággal oldja meg a problémádat.Általában aki mér az valami módon le is védi a lakóteret. Egy tőről fakad ez a "tudomány" csak a körítés más.Kár hogy nem laktok közelebb mert ezt én kihívásnak tekinteném és mint említettem engem nem az anyagiak motiválnak. Tanáccsal innen is el tudlak látni ha igényled szívesen.
2011. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom keres -e az érdeklődő még radiesztétát? Én tudok egy olyan embert ajánlani, aki Budapestről szokott menni Szegedre.Ő főállásban mér, tanfolyamokat is tart, és mellette alternatív gyógyászattal is foglalkozik.

Ha érdekli még a kérdezőt szívesen megadom a telefonszámot.

2012. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!