Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalatok a gyulai Pándy...

Tapasztalatok a gyulai Pándy Kálmán kórházról? Milyenek a dolgozók? Vannak e valamilyen szokások? Főleg az idegsebészet érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az országos átlagot meghaladó a szakmai munka, és emberileg is jó úgy az ápolói, mind a szakorvosi gárda.
2009. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon eltérő, nagyon hitvány emberek is dolgoznak ott, meg nagyon értékes embberek is, emberileg is meg szakmailag is.
2010. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öngyilkosok,mazohistäk, fekvöhelye,ha elve akarsz onnan kikerülni,KERÜLENDÖ!!! Mi az,hogy meghal az ember,es nem ertesitik a hozzätartozokat? Nem neznek rä oräkig,nem adjäk meg a megfelelö segitseget.Az äpolok 1 pohär vizet nem adnak a betegnek,nem fürdetik meg. De 20 ujjal nyulnak a penzes boritekert. Hagyjäk haldokolni,es elveszik a beteg gyogyszereit,hogy azokat osztogassäk mäs betegeknek. Bizom benne,hogy sokan elolvassäk,es elkerülik, azt a hentes helyet. Felhäborito, a II. Belgyogyäszat föleg!!!! BEZÄRNI!!
2011. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pénteken jöttem haza onnan, a sebészeten voltam sérvel műtöttek. Az ápolókra nem volt panasz (a legtöbbre) nagyon rendesek voltak, ha kértem segítettek, annyi volt a gond hogy ott mindent a betegnek kellett kérnie semmit nem adtak maguktól. Az orvosokról nem tudok sokat mondani mert én csak vizitnél találkoztam velük max 3percre. De az én orvosommal nagyon meg voltam elégedve, rendes volt, jó orvos, amikor ráért bejött hozzám a kórterembe, sokszor érdeklődött felőlem, és csak mellékesen nem volt csúnya férfi.:) Úgyhogy az összeset egybe foglalva nem volt olyan rossz mint amire én számítottam. Tudom hogy régi a kérdés de gondoltam le írom a személyes tapasztalataimat hátha...:)
2012. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!