Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha eddig tini nődokihoz...

Ha eddig tini nődokihoz jártem, de betöltöttem a 19-et, akkor most felnőtt nőgyógyászhoz kell mennem? És ez hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát már kinőttél a tini korból.

Bemész hozzá,és elmondod mit szeretnél.Ha eddig nem csináltak,akkor csináltatsz egy rákszűrést is.Amúgy szerintem minden olyan lesz,mint a tiniél.Csak ott másként állnak a dokik a témához,de megnyugtatlak,itt is baromira megértőek.(Bár én nem jártam tinirendelésre.)

2008. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és nem kell átjelentkezni vagy ilyesmi?
2008. jan. 30. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem kell átjelentkezni, ugyanis szíved joga hogy melyik dokit választod. Szerintem kérdezd meg anyudat, hogy ő kihez jár, megbízik-e benne, jó doki-e és akkor te is járj hozzá. Már ha nem tartod cikinek (az orvosi titoktartás kötelezi, nem pletyózhat anyudnak semmit viszont jó tudni, hogy egy megbízható dokihoz jársz). Ezt csak azért írtam mert barátnőm parázott tőle, hogy ugyanahhoz járjon, mint anyuja. Szóval a te döntésed, hogy kihez jársz ezentúl!
2008. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!