Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először mennék nőgyógyászhoz!...

Először mennék nőgyógyászhoz! Mindenképpen női orvost szeretnék! Budapesten kit ajánlanátok? Van ilyen tini vagyis nem felnőtt orvosi rendelés is? Ilyenre hány éves korig lehet menni?

Figyelt kérdés

Alapból nem mennék orvoshoz,de nemrég együtt voltam egy fiúval(szüzességem ekkor vesztettem el) és megváltozott a menzeszem lemenetele és folyásom lett :S

Szóval mindenképpen orvoshoz kellene mennem,de férfihoz nem merek,félek tőlük :( Koromból adódóan nem hiszem hogy ilyen tini vagy gyerek orvos fogadna hiszen már 22 éves vagyok :S


2011. márc. 3. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Heim Pál kórházba mentem, Dr. Lovas Györgyihez. Életem legjobb döntése volt! Nagyon kedves orvos, úgy lehet vele beszélni mint egy tinivel, egyáltalán nem olyan mint a többi orvos. Szerettem hozzá járni, sajnos csak 18 éves korig lehet, de első nőgyógyásznak tökéletes. Szerintem ha teheted menj ide, nem fogod megbánni :)

Ui.: időpontot kell kérni (a telefonszám a kórház oldalán megtalálható, de a melléket én is tudom: 344)


18/l

2011. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!