Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosoknak miért van...

Az orvosoknak miért van kiolvashatatlan aláírásuk?

Figyelt kérdés

Ha pl. igazolást kérek és az orvos neve "Iksz Dé" akkor miért kiolvashatatlan az aláírása?

csak egy firkantás...és ennyi.

ami még rosszabb hogy most hetente 2-3 nap minimum különféle orvosokhoz kell járnom...és folyton késik az összes :\ de mire fel? nekem mondjuk suliba kell érnem 8 órára akkor ott vagyok és nem késhetek el 1 órát...:\


2011. febr. 17. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aláírások általában ilyenek.
2011. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert elfoglaltak, nincs idejük napi 100 aláírást gyöngybetűkkel írni.

Örüljünk, ha még egyáltalán van orvos ebben az országban...

2011. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy van orvos...de ma már semmivel nem törödnek... azzal sem ha az embernek baja van... én ebben a hónapban 4 antibiotikumot kaptam mert az összes orvos mást mond... ráadásul mind 3000 ftnál kezdődött :\
2011. febr. 17. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató..ezért amennyire csak tudunk vigyázzunk magunra.Aztán pedig a sok gyógyszerrel..
2011. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!