Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet ez? Nőgyógyászhoz...

Mi lehet ez? Nőgyógyászhoz menjek vele?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy pár hónapja elég nehezet emeltem, cipekedtem is sokáig.

Este el is aludtam, mint akit leütöttek, de felébredtem arra, hogy bal oldalt, alul szúr a hasam, éles fájdalommal.

Reggel megnéztem, nem láttam semmit, ami sérvre utalna, azóta sem jelent meg semmilyen "szakadás" a hasfalon.

Viszont azóta, ha megjön, ugyanazon a helyen szúrást szoktam érezni, és kizárólag a vérzés ideje alatt.

Az biztos, hogy köze van ahhoz, hogy cipekedés után szúrt ugyanott, de elég egyértelmű, hogy a ciklus alatt fáj csak.


Ez mi a franc lehet?

Meg ha ezzel felkeresem a nőgyógyászt, nem fog elküldeni? Tud vele valamit kezdeni?

Vagy keressem fel a háziorvost? De neki meg olyan ciki beszélni róla, és tuti átküld a nőgyógyászhoz.

Nem szeretném, ha (megint) az lenne, hogy két doki pingpongozik velem, de egyik sem törődik a problémámmal, mert nem az ő szakterülete.

:(


2011. febr. 18. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben a nőgyógyászt választanám, főleg hogy azt írtad kizárólag a vérzés alatt érzed, ez inkább hozzá tartozik (első lépésként).
2011. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet akár petefészek ciszta is, ami menszeszkor felerősödik. Menjél el nőgyógyászhoz, legfeljebb elküld egy CT-re vagy MR-re!
2011. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor azt hiszem, kérek még ma időpontot.

(Így is halasztgatom elég régóta.)

2011. febr. 18. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:

9:49.

Jó ötlet, legalább gyorsan túl vagy rajta. Remélem, hogy minden rendben lesz! szia :-)

2011. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz! Csinál egy ultrahangot, és megnézi, hogy mi van.
2011. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!