Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy lánynak 13 éves korában...

Egy lánynak 13 éves korában mekkora melll az átlagos?

Figyelt kérdés
hanyas melltartót kellene neki használnia??
2011. febr. 18. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek már 13 évesen is nagy melle van, vkinek meg olyan idősen még nincsen semekkora. Pont olyan változatos, mint felnőtt nők esetén.

Olyan melltartót kellene használnia, ami méretben passzol a melleire.

2011. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó, nagyrészt génfüggő. Nekem pl. 13 évesen 75C-s volt a mellméretem, most vagyok 15, azóta nem változott túl sokat, viszont van melltartó, amelyikből már 80D-s kosarú is kell. Ha a családon belüli nőket nézed, nagyjából abból le is lehet szűrni, mire számíthatsz (majd), de lehet az is, hogy teljesen eltér majd az övéktől.
2011. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezelöt pár évtizedel még lapos volt a melle a legtöb nönek 13 éves korban.
2011. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkora kell legyen, mint egy luftballon.
2012. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez függ súlytól, és az egyéni fejlődéstől, nekem pl nem volt semekkora cicim 14 évesen is csak azért hordtam "melltartót" (Az a kosár nélküli melltartó alakú valami) mert mindenki hordta, és menő volt:D most viszont 80Ds melleim vannak 17 évesen... bár kicsit híztam is:)
2012. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!