Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi az átlagos gyógyulási...

Mennyi az átlagos gyógyulási idő benőtt körömnél?

Figyelt kérdés
5 napja lett kivágva a körmöm, azóta 2-szer voltam már kötözésen, de a második kötözésnél a doki már azt mondta, hogy többet nem kell visszamennem -> csak otthonra felírt valami ecsetelőt. Azt mondja, hogy elég szép csak nem tudom mihez képest.... amikor én láttam nekem annyira nem tetszett. Mire számíthatok kb. mikorra jön helyre?
2011. jún. 4. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom már megkaptad a választ:) de akik még olvassák ezt a bejegyzést azoknak írom, hogy a sima sebészeti kezelés után emlékeim szerint körülbelül 1 hét a gyógyulási idő, de utána is csúnya lesz a köröm jó ideig... nekem visszanőtt fél év után, szóval most megpróbálkozom a lézeres műtéttel.
2012. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!