Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segítség koponya mr ügyben?...

Segítség koponya mr ügyben? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy volt egy koponya mr vizsgálatom ősszel, és megkaptam az eredményt és nem értettem valamit, és elkövettem azt a hibát hogy nem mentem vissza reklamálni. A beutalóm szerint posttraumás eltérést és demyelinizatiot kellett volna keresniük, de az eredményen csak az van hogy posttraumás eltérés nincs, a másikat kihagyták. Kontraszt anyagot nem kaptam, 10 perc se volt a vizsgálat. Jó lenne ha esetleg tudna valaki abban segiteni, hogy el lehetne e valahova küldeni a képeket hogy értékeljék már ujra,(akár egy normális "orvos válaszol" dologba vagy valaki nézze már meg megint mert elég aggasztó tünetekkel jártam végig akkor egy egész orvoshadat és végül senki se látott okot a bajomra. Tudom hogy sokan úgy gondolják hogy amit az mr nem lát az nem létezik, csak spec tudok nem egy olyat, amikor igenis valótlant állítottak a papiron a vizsgálat után mondván: nem engedte a kontrasztot valaki, pedig kerek perec le volt irva hogy engedte volna, stb. nekem is az egyik diagnózist csak simán lehagyták...
2011. febr. 25. 08:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!