Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tb kártya csináltatás?

Tb kártya csináltatás?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:


Elveszett a tb kártyám, és most szeretnék újat csináltatni. Vidékre vagyok bejelentve, ugyanakkor Budapesten élek (bár nincs róla még ideiglenes papírom sem). Egyszer már utánakérdeztem, és azt mondták, a Teve utcánál tudom megcsináltatni, teljesen mind1, hogy hova vagyok bejelentve (pest megyében "lakom" egyébként).


Nos a kérdésem az, hogy mi ennek a pontos menete, mikor kell fizetni (utólag, csekken pl lehet -e?, mennyi idő múlva készül el, be kell jelentkeznem előre, vagy bármikor odamehetek? Légszíves, ha tudtok, akkor minél részletesebb válaszokat adjatok :). Köszönöm


2011. febr. 27. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem névváltozás miatt kellett új. Teve utca, sorszám húzás, papír kitöltés adatokkal, ott kapsz, majd sorra kerülsz. Azonnal megkaptam az újat, ott helyben megcsinálták.

Ingyenes volt nekem, de ha jól rémlik, akinek tönkre ment, vagy elvesztette az pénzbe kerül, de nem tudom mennyi.

Remélem valamit segítettem.

2011. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Utánakérdeztem még pár helyen, azt mondják, kb. két ezer...de, hogy azt mikor kell kifizetni, fogalmuk sincs :D...de igen, sokat segítettél azért! köszönöm! :)
2011. febr. 27. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Pest megyei vagyok és ott csináltattam. Bementem az kihelyezett irodába, oda adtam a papíromat, hogy ellopták, adott egy csekkett 2000 v 2500 Ft.ról amivel át kellett kocognom a postára befizetni. Majd vissza az irodába, ahol addigra már lekérték az adataimat amit faxon azonnal küldetek (megerősítették hogy én vagyok én meg a TAJ-számot) és már azonnal csinálta is meg. Postával együtt volt kb 3/4óra.

2011. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ééééééééééértem, ....szval egyből kell fizetni :S...thx:)
2011. febr. 27. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha egyből. Addig nem is kapod meg, amíg vissza nem viszed nekik a befizett bizonylatot.
2011. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!