Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mekkora esélye...

Szerintetek mekkora esélye van, hogy összecserélték a vizeletmintát?

Figyelt kérdés

Vérvételkor észrevettem, hogy egy idős nőnek ugyanaz volt a sorszáma, mint nekem. Fogalmam sincs hogy csinálta, talán az előző napról maradhatott meg neki, de akkor miért engedték be vele?!

A vizeletmintás pohárra csak a sorszámot írták rá, tehát elképzelhető, hogy összecserélték az eredményeket.

Elég csúnya eredmények jöttek ki, igaz, folyton fel vagyok fázva, de erről az derül ki, hogy vagy erős gyulladásom van, vagy rosszabb.

Apukámnak hólyagrákja volt, és most nagyon ideges vagyok, urológiára meg legközelebb jövőhéten tudok elmenni :S


2011. márc. 1. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy összecserélték, az orvosok is emberek, előfordul, hogy hibáznak. De ha jól tudom, vonalkód is szokott lenni az üvegeken, nem csak szám. Ha ennyire aggaszt, mindenképp menj el még egyszer. A hólyagrák miatt ne idegeskedj, elég gyakran az első tünete a véres vizelet, ami Neked gondolom nem volt, mert azt említetted volna.

A felfázás miatt lehet "csúnya" eredményed, főleg, ha ismétlődő.

2011. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!