Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan szednek le egy szemölcsöt?

Hogyan szednek le egy szemölcsöt?

Figyelt kérdés
hogyha lézerrel szedik le akkor adnak érzéstelenítő inekciót?
2011. márc. 3. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen adnak(bele a szemölcsbe)...utána fagyasszák.
2011. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az ujjamról lézerrel leszedték.. borzasztó volt.. 3 injekciót kaptam, a körmöm aljáig beégette.. mert egyiknek ott volt a gyökere.. a körmöm még most sem a régi.. Szóval úgy néz ki, beülsz egy sima fogászati székbe, ott ahol van a szemölcs kapsz lidocain injekciót, majd lézerrel égeti, egy asszisztens meg fújja levegővel vagy nemtudom.. azt nem láttam pontosan, de egy nagy gépből jött vagy ment be a levegő.. lehet szagelszívó volt.. mert nagyon nagyon büdös !!! Képet valamiért nem enged feltölteni.. pedig szívesen megmutatnám milyen volt az ujjam akkor..
2011. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!köszi a válaszokat.

elmentem és kedden lefagyasztják de előtte hétfőn raknak rá puhító kötést.Azt mondták hogy nem ajánlják a lézert szóval megúsztam.

2011. márc. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!