Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha egész nap...

Mit csináljak ha egész nap köhögök és fáj a torkom és folyik az orrom?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez a bajom már egy hete..
2011. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedjél naponta 4x-4x 2-3ezer milligramm C-vitamint. Mellé érdemes kalcium-magnézium és valami erős (Scitec vagy Twinlab) multivitamint. Segít elmulasztani.
2011. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 4. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is C-vitamin és sok folyadék (szerintem legjobb a meleg mézes gyógytea). Én még pluszban ajánlanám a NeoCitran-t, finom citromos ízű melegvízben oldódós gyógyszer, egy lórúgásnyi vitamin van benne, és nagyon sokat használ. Hasonló a Coldrex is, de azt még nem próbáltam. Torokra mág bevetném az orvosi zsálya teát (ebből max. 2 pohár egy nap) és egy kis Strepsilst. Meg még a náthára a cickafarkfű teát. Orrfolyás ellen pedig vietnámi balzsamot. Ilyen kis pici tégelyben adják, azt hiszem, elég olcsó is, és évekig elég, mert csak nagyon picit szabad egyszerre fölkenni oda az orrlyuk elejébe belülre, mert nagyon erős. Az ki kell, hogy dugítsa neked. Jobbulást!
2011. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínű megfáztál,legyengült a szervezet,.

Meleget tankolni.Szauna,Forró fürdő.

Mesterséges láz ,megdöglenek a bacik.

Vigyázz a hideg tankolásra.

Azonnal meleget tankolni.f

2011. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! amit már a többiek leírtak az mind nagyon jó és hasznos, érdemes megfogadni a tanácsukat. én még a vöröshagymateát tudom neked ajánlani. a hagymának a héjából kell főzni és nagyon hatásos. tudom hogy sokan idegenkednek tőle mert hagymából van, én is így voltam ezzel, de egyáltalán nem rossz és nem igazán érződik rajta hogy hagymából van és engem mindig ez hoz helyre, most is nagyon gyorsan meggyógyultam. remélem te is hamar meg fogsz gyógyulni. jobbulást! :)
2011. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. márc. 21. 17:22
 8/8 anonim válasza:
Orvoshoz!
2011. márc. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!