Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Győrbe melyik felnőtt és...

Győrbe melyik felnőtt és melyik gyermekorvos a jó? Tapasztalatok.

Figyelt kérdés
Most költöztünk ide és nem tudom melyikhez menjek.Nem feltétlenül akarok a körzetihez.Lehet válogatni ezért kérdem.
2011. márc. 7. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Győrbe pontosan hol laksz? Csak azért kérdem, mert Győr része Kismegyer, Szentiván stb... mégis elég messze vannak egymástól!
2011. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Belvárosban lakunk.
2011. márc. 7. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Marcalvárosba nem menj,nem a doki a rossz,csak a rendelő ablaka az utcára néz és ha bennt felkapcsolják a villanyt és pont vizsgálnak,aki elsétál az ablak előtt szinte mindent lát.Egyszer gyerekkoromba jártam a rendelő előtt és láttam mindent teljesen kirázott a hideg ettől,mert párszor még kisgyerekként én is jártam ott.Az a tudat hogy bárki láthatot az elég gáz még most is.
2011. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én Marcalvárosban lakom... semmi ilyet nem tapasztaltam. És a marcalvárosiak hová menjenek KÖRZETI orvoshoz? Okoska. Ez nem olyan, hogy oda megyek ahová akarok. Oda mész ahová tartozol...
2011. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Orvos szabadon választható! Épp ezért kérdem hogy ki a jó orvos!!!
2011. márc. 7. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor állj meg az ablak előtt és néz kicsit be,én láttam a lényeget.Igaz egy gyerek orvosnál volt,de a felnőttnél is az ablakok az utcára néznek.De mondom,ha valaki ott sétál,akkor lehet látni.Nekem is úgy szóltak még gyerekként és megnéztem és láttam,amit láttam.


De van választható orvos,nem csak a körzetihez mehetsz.A barátnőm Győrbe költözött és mégis vidéki volt orvosához jár mai is.

2011. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Örömmel látom hogy jól elvitáztok ,de én még mindig nem kaptam válasz a kérdésemre, de úgy látszik máshol kell érdeklődnöm
2011. márc. 8. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vok, ha belvárosi vagy a Horváth Mária doktornőt merem ajánlani, nagyon jó orvos:

9022 Győr, Pálffy u. 8

Telefon: 06-96-523-626

Rendelés:

Hétfő, péntek: 8-11

Kedd, csütörtök: 13-16

Szerda: 8-11

2011. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs,nem akartam vitázni,csak mivel már nem ott lakom így nem tudok ajánlani mert nem ismerem őket,csak leírtam hogy mit tapasztaltam,egyébként nagyon rendes az orvos,csak hát ki akar közönséget magának.De Adyvárosi rendelőbe is az összes doki jó,ott még középiskolás éveimbe jártam,iskolaorvosi vizsgálat részeként,és hát jó fejek voltak.Rossz orvosról nem tudok,szóval bárkit próbálj ki nyugodtan és ha nem szimpi,vagy gond van vele,akkor válthatsz.

Bocs mégegyszer hogy nem tudtam névvel segíteni.

2011. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!