Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik kiságyat...

Szerintetek melyik kiságyat válasszam 14 hónapos gyerekemnek? A praktikusabbat vagy amit csak 1x kell elkészíttetni és felnőtt koráig használni tudja? Valamelyiket használja valaki és milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

[link] vagy

[link] belül :Bonita ágya


2011. jan. 17. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
a másodikat nem tudom megnézni.
2011. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

így?A Bonita ágyát keresd.Bocsi.

2011. jan. 17. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Így már meg tudtam nézni. Én a Bonita ágyát választanám. Nálunk még kiságy van a 13 hós lányomnak, de én hasonlót néztem a bonitához. Az első is szép, de azt egy idő után megint le kell cserélni.
2011. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....


Nagyon jók az ágymesteresek ! :)Én onnan választanék! Kérheted úgyis egyedi magasítású oldallal, ha mégy kicsi a gyerkőc :)

A lányom 13,5 hós, de nem fér el a kiságyban :( 86cm szóval egy kicsit magasabbb a koránál...De nincs egyedül :)


És én is keresgéltem a neten ágyakat, de ilyen jó oldalt mint TE nem találtaláltam!Gratulálok, és köszönöm! :)


Én biztos az ágymestertől fogok nekiválasztani! :)

Csak sajna már most vagy 5 benne van a favoritban :) (Lazy; and the winner is; pácolt festett mózes; natúr gyerekágy)

Szóval köszi! :)

:)

2011. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs mit,csak nekem egy kicsit drágák az Ágymesterek.
2011. jan. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!