Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez minek a jele lehet? Mit...

Ez minek a jele lehet? Mit kezdhetnék vele?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 3 napja úgy keltem hogy fáj a jobb kezem, a felkarom, és ívben a hátam is. azt hittük elfeküdtem, ám tegnap sem lett jobb. kentük már vagy 5 féle kenőccsel, egyik sem jó... emellett aludni sem tudok, 11 körül fekszem le de ez óta 4kor kb megébredek hatalmas fájdalomra. Mai reggelre átment a fájdalom a bal felkaromba, és bal hátrészemre, lüktető a fájdalom, ha maszírozzuk és megvan a fájó pont akkor méginkább fáj és szinte ugrokj egyet miatta...

emellett észrevettem tünetként azt hogy az izületek is fájnak. térdemben, vállaimban, leginkább hüvelykujjaimban, könyökemben. Amióta átment a másik kezembe a fájdalom a másikban is maradt az hogy felemelném olyan mintha bedurranna az izom és nemengedi tovább emelni.

bocsánat hogy hosszúra sikeredett, remélem azért valaki tud nekem segíteni mi lehet ez.


2011. márc. 14. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A tudoddel van a problema, valoszinuleg, hogy egy megfazasod volt ezt megelozoleg, amit nem kezeltek ki teljesen.

Menj el orvoshoz, mivel ez egy gyulladas lesz, s ezt kremekkel kezelni nem lehet, belso kezeles kell.

A huvelykujj is ezt jelzi, ennek a tunete.

2011. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, de nem volt semmilyen megfázásom előtte, legalábbrais mostanában nem. azt elfelejtettem írni hogy Capoeirázom, ami elég jól megmozgat mindent, viszont kedden és szerdán megyek edzeni, tehát elég fura lenne ha az ütne ki most rajtam ennyi idő után. Mély levegővételnél sem érzem hogy jobban vagy kevésbé fájna, nem tudom hogy tüdőm miatt lehet-e.
2011. márc. 14. 07:43
 3/3 A kérdező kommentje:
még1 kérdés, mivel most ugye nincs orvos, ügyeletet megérné kihívni? tud velem valamit kezdeni? vagy ilyenért nemkéne szólni nekik?
2011. márc. 14. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!