Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortükrözés előtt szerintet...

Gyomortükrözés előtt szerintetek be lehet venni valamilyen minimális nyugtatót?

Figyelt kérdés
Nem sokára gyomortükrözésem lesz és tudom,hogy nem kell tőle félni,meg nem fáj,de én borzalmasan izgulós és félős vagyok.Képes vagyok még egy vérvételtől is félni,ettől meg egyenesen rettegek.Attól félek,hogy nem fogom tudni megállni és annyira fogok izgulni,hogy ettől lesz rosszabb az egész.Nem olyan nyugtatóra gondoltam,ami "túlságosan is"ellazít,csak valami enyhébbre,amitől nyugodtabb lennék.de nem is igazán ismerek nyugtatókat...köszi előre is.
2011. márc. 21. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
gyomortükrözés elött 12 órával enni inni nem szabad így nyugtatót sem vehetsz be SEMMIT
2011. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem, különben fals eredményt ad és mehetsz szépen egy új időpontban tükrözésre.
2011. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem ajanlott,esetleg ha nagyon gyenge es ugy utemezd,hogy felszivodjon mire a tukrozesre kerul a sor,mert akkor kijon beloled.Nekem is volt tobbszor,ne izgulj az a lenyeg,hogy az orrodon vedd a levegot es ott is fujd ki akkor nem ingerel annyira.
2011. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hú úristen,de hülye vagyok...igazad van.Persze az orvos is elmondta,h még rágóznom sem szabad.Azért köszi a választ.
2011. márc. 21. 19:14
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nem persze,inkább nem veszek be semmit,nehogy nagyobb baj legyen belőle.Köszi,megpróbálok majd nagy mély levegőket venni.
2011. márc. 21. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Kedves izgulós!

Tudom, nem vígasztal, de a gyomodtükrözés, a helyiségbe való belépéstól, az ajtón való eltávozásig pontosan 3 perc. Ebbe van egy kiselőadás, amit a doki tart, meg az érzéstelenítés is. Ha félsz csukd be a szemed, és számoljál magadban. Lélegezni pedig csak az orrodon fogsz tudni venni.Végig semmit sem kell csinálnod, semmit sem fog fájni. Csak nyugi!

2011. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
74%
Szintén nyugtatni szeretnélek, aggodalomra semmi ok, a dolog csak egy kicsit kellemetlen. Az a lényeg, hogy figyelj közben rá, mit mond a doki, kövesd az utasításait. A végén egy jót fogsz nevetni, én is ezt tettem, mert előtte én is be voltam pánikolva.
2011. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok nagyon!Igyekszem nem izgulni.:)
2011. márc. 22. 20:33
 9/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom ki mondta neked, hogy csak kicsit kellemetlen, meg hogy nem fáj, de valószínűleg másban is hazudott.
2011. ápr. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is elképzelhető! De, hogy biztos légy a dolgodban, kérdezd meg a kérdezőtő! Már 100%, hogy túl van rajt.
2011. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!