Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Két éve nem fizetek Tb-t Ha...

Két éve nem fizetek Tb-t Ha mostantól fizetni szeretném a Tb-t akkor két évre visszamenőleg ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg egészen biztos, hogy nem kell. A páromnak legalábbis ezt mondták az APEH-nál.
2011. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg kellene, legalábbis nekem mindenki ezt mondta, de nekem fél évig nem volt TB-m és azóta se kérte tőlem senki ezt az összeget (lassan 3 éve)
2011. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első két válaszoló valahol,valamikor egészen biztosan pfára esik még ezért. Nekem egyetemváltás,és egyéb adminisztrációs problémák miatt 7 hónapig nem volt TB-m,erre szeptembertől kezdve ki kellett fizetnem azt a 7 hónapot,most telt le márciusban,pedig nem én voltam a hibás.
2011. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az egyik rokonom nem fizette 2 éven keresztül, amikor elkezdte fizetni, akkor ezt is kellett pótolnia
2011. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!