Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Figyelem Székesfehérvár és...

Figyelem Székesfehérvár és Mór! Mindenki megvan elégedve Dr? Auth Andrással? Biztosak vagytok a 20 perces laborjának eredményével? Az én 32 éves 2 kisgyermekes édesanya testvérem 2,5 hónap alatt meghalt!

Figyelt kérdés
Gondolkodjatok!Hogy létezik az,amit máshol 1 hétig tenyésztenek azt 20 perc alatt ő kimutatja!Hitegette 1 hónapig és cserben hagyta!Közölte ő nem műt.Ott állt egy óriásra nőtt petefészekdaganattal a hasában orvos nélkül!2009 január 8-án éjjel elhunyt!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 24. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sajnálom ami történt, de ennek ellenére mégsem iszem, hogy egy olyan helyzetben, ahol a harmadik fél nem védheti meg magát, azt lehetne támadni. Én ezt inkorrektnek tartom. Ha hibázott az orvos, akkor pereld be!
2009. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Szinte minden orvos vet, az osszes!!! Az osszesnek van olyan betege, akin mulasztas miatt nem tudnak segiteni mar. A korhazban ahol dolgozik pereljetek be, de minel elobb!!! Megtalaltatok mar abban a korhazban a betegjogi kepviselot? Ne hagyjatok annyiban ezt.

Szornyu ami tortent.

2009. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet általánositani, vannak jo orvosok, vannak NEM jok , öt mindenképpen perelni kell, ne legyen többet olyan helyen ahol gyógyithat !!!Nem hiszem hogy kell ilyen orvos ! Egyszer hibázott ??? jaja de egy életbe KERÜLT !

Pereld csak be !

ez a véleményem 40 éves vagyok és egézségügybe dolgozom, ilyenek ne legyenk orvosok !!!

2009. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Petefészek daganatot nem is mutat ki a méhnyakrákszűrés...
2020. jan. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!