Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Béltükrözést minden esetben...

Béltükrözést minden esetben bódításban végeznek vagy van, hogy mindenféle érzéstelenítő, bódító nélkül esnek neki az embernek?

Figyelt kérdés
Várok tapasztalatokat, engem jövőhéten fognak és nagyon félek :(
2011. márc. 25. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Boditasban csinaljak, es teljesen kibirhato! Utana lefektetik az embert egy 20 perc, fel orara hogy kimenjen a boditas hatasa! Ne felj, nagyon hamar tul leszel rajta. Hol csinaljak?
2011. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem vastagbéltükrözésem volt.

Kaptam bódító injekciót, ami csak bódit. Tehát érzel mindent, csak nem tudsz kapálózni.

Ne félj, ki lehet bírni. Annyira azért nem vészes.

2011. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok helyen nincs boditás,hanem anélkül végzik el.Kellemetlen de szerintem kelleetlenebb az előtte lévő fosatós procedúra.Nekem gyomor volt és arrol is csak osszat hallottam és ki lehetett birni,a lidokaintol nem lehetett érezni és mondták is ha valaki nem hisztizik 2 perc ha igen akkor 12,na én betartottam és hamar megvolt.Szóval szerintem kellemetlenebb lehet mint egy gyomor,de biztos ki lehet birni,sokszor az emberek erősen túloznak.Bár én bevallom nem csináltatnék ha nem muszály.

Úgy tudom hogy fájni nem fáj,csak az kellemetlen még ha felfujnak levegővel és az még a rendelőben távozik.

2011. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron, a korházban. Minek a bódító, ha mindent érzek ?:(
2011. márc. 25. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Elso vagyok. Azert kell a bodito, hogy lazist es nyugton maradj! Kerlek ne felj....nem veszes dolog hidd el!
2011. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Szia, második vagyok.

Egyszer valaki kérdezte, hogy ez a "jobb" vagy a gyomortükrözés.

Bemásolom, amit válaszoltam:


"Nekem vastagbéltükrözésem volt.

Nem olyan vészesen fájdalmas, csak inkább kellemetlen maga a szitu.

Az egész egy beöntéssel kezdődött. Ha már szültél, akkor tudod, hogy milyen.

Aztán kaptam valamit, amitől kicsit bódult lettem, de végig magamnál voltam.

Maga a tükrözés az rohadt kellemetlen, ahogy matatnak, meg huzogatják a damilt benned, de nem fájdalmas.

Na, meg ha nem volt teljesen alapos a beöntés, akkor annak a nyoma is ott marad alattad. :)

A hatása gyorsan elmúlik. A bódultság 1 órán belül. Az első nagydolognál a vécén lehet, hogy kicsit kellemetlen lesz, mikor ott megy végig a "matéria", ahol összekaristoltak.


Szumma szumárom, inkább még egy ilyen, mint egy gyomortükrözés. Lehet, hogy az "tisztább" és gyorsabb, de ott többen is jajgattak, meg öklendeztek..."


Ennyi. Azért egyvalamit szögezzünk le:

Ha nő vagy, rezzenéstelen arccal ki fogod bírni, pláne, ha már szültél.

Ha férfi vagy, ott fogsz elhalálozni, bár ahhoz egy szuri is elég lenne. Pláne ha te már sikeresen elkerülted a sorkatonai szolgálatot.

2011. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok. Szóval még nem szültem, de éltem már át pokoli hasgörcsöket, pontosan emiatt döntöttek a tükrözés mellett. Félnek, nehogy crohn vagy valami c betűs bélgyulladás legyen - nem jut eszembe a neve - .Vért már vettek, de ettől függetlenül megnéznek csütörtökön :(
2011. márc. 26. 10:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy tényleg elsőnek egy gyűrűféleséget tesznek fel, amin keresztül vezetik a csövet? Ezt hallottam, hogy egy tágító szerűséget felraknak, hogy a cső könnyebben mozogjon :S
2011. márc. 26. 12:37
 9/9 anonim válasza:
42%
A kérdezőnek szeretnék írni!Bocs,hogy itt kérdezek,de ezek szerint Te már túl vagy a vizsgálaton és azt szeretném kérdezni,hogy mi volt a tapasztalatod??Kaptál bódítást és ha igen akkor tényleg fáj ettől függetlenül vagy hogy volt ez az egész?Én holnap megyek és nagyon f....k tőle!
2011. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!