Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Neurologiai rendelés, szerinte...

Neurologiai rendelés, szerintetek jogos?

Figyelt kérdés

Kifejtem bővebben!Nekem kellett sportorvosihoz neurologiai papir,meg is kaptam és megvan a sportorvosim.Beutalom volt a vizsgálathoz és még azt kell tudni hogy 3 ilyen doki melozik abban az intézményben ahol voltam.Edzőtársaim is mnetek utánam egy-két héttel,de ők egy másik dokihoz ugyanott ugynaúgy beutaloval,aki közölte velük(elég flegmán)hogy 5000.ért megcsinlja a vizsgálatot egyébként nem.Azért hozzákell tenni hogy olyan 2 perces vizsgálat és nem egy nagy extra.

Kérdésem az lenne hogy lehet az h beutaloval ugyanazon a helyen egyik doki ingyen megcsinálja a másik meg közli hogy 5000,nem azon vagyok kiakadva hogy nekem nem kellett fizetnem,hanem hogy a többieknek miért és hogy elkérhet e valaki érte pénzt ha beutaloval megy az ember.


2011. márc. 30. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném..
2011. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapból tb által támogatott dologról van szó.
2011. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtatok!Komolyan kiakadtam a dolgon,mert amugy ez egy kisváros és legközelebbi nagyváros 30km és vagy bemennek oda vagy kifizetik itt.Nem értem hogy mi ez a hasukra csapás,hogy egyik fizet másik nem.Szerintem még akkor sem csinálhatják meg ha nem egy orvosrol van szó.
2011. márc. 30. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
szívesen, egy személy írta mindkét hozzászólást, csak a tb-s dolog utána jutott eszembe :)
2011. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor köszi hogy irtál:)
2011. márc. 30. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

A beutalási rendszer egy kicsit komplikált, tehát lehet, hogy a második doki járt el jogszerűen, az első figyelmetlen volt.

Üzemorvos sem utalhat be TB támogatással például.

2011. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem hogy mit mondasz.Meg tudom azt is hogy tüdőszürő is hiába megy beutalóval,akkor is kell sok helyen fizetni.

Amúgy hely függő,mert igazábol nagyn szivesen megcsinálják pár helyen a vizsgálatokat ha van beutalo,ingyen is és nem nézik azt hogy miről van szó,puszta jóindulat kérdése.Csak akkor döntsék már el hogy ez pénzbe kerül vagy sem,főleg egy intézményen belül és azt is mondták edzőtársak hogy még bunko is volt az orvos hogy dobálta a beutalot visza nekik,merthogy le.sz.arja hogy van akkor is vagy fizetnek vagy elmennek.

2011. márc. 31. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!