Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sajnos az utcán elestem és...

Sajnos az utcán elestem és betört a fejem, illetve a bőr elszakadt és folyt a vérem. Kihívták a mentőt és dokik ellátták a sebet de miután bementünk a kórházba nem vártam meg, hogy röntgent készítsenek hanem hazamentem. Nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon félek a kórházaktól de szerintem nagy hülyeséget csináltam avval, hogy eljöttem.

Most egy pár nap után bemehetek a kórházba, és ha igen hova?


2011. ápr. 1. 23:34
 1/6 tetris ***** válasza:

Bizony nem kellett volna eljönni, mert egy egyszerű elesésből is lehet komoly baj, pláne ha a kobakod is megsérült. Most még talán nem késő. Oda kellene elmenni röntgenre, ahova területileg tartozol. De mostmár először a körzeti orvostól kell beutalót kérni, mert anélkül nem fogadnak. Szerintem az lenne a legjobb, ha őszintén elmondanád a körzeti orvosnak, hogy eljöttél a röntgenről, de most már bánod, és kéred, hogy adjon egy beutalót.

Egyébként ha nincs panaszod, se fejfájás, se hányinger, se szédülés, akkor vszeg nincs akkora nagy baj.

2011. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Tehát a körzeti orvosnak mondjam el, hétfőn bemegyek! Szégyellem de annyira félek a kórháztól! Meg fog röntgenezni?
2011. ápr. 1. 23:51
 3/6 A kérdező kommentje:

A fejem az viszont enyhén fáj de az a heg miatt van remélem nem valami belső dolog.

Az a bajom, hogy már arra gondolok, daganat meg agyműtét...stb

2011. ápr. 1. 23:54
 4/6 Összefogás ***** válasza:

Az enyhe fájdalom természetes. Ha vérömleny alakult volna ki a fejedben, akkor nagyon erős fejfájásod lenne. Továbbá látászavar, szédülés, és egyensúlyzavar is előfordulna.

A röntgenre azért menj el.

2011. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:

A röntgenezés nem fáj. Valószínűleg nincs semmi baj, de a biztonság kedvéért nem árt megnézetni magad. Ha csak a seb fáj, illetve a helye sajog, az még nem a világ vége. De ha más gond nincs, akkor kár túlzottan aggódni.

Meglátod, nem lesz semmi baj!!!

2011. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hétfőn megyek be a kórházba, remélem nem lesz semmi gond!
2011. ápr. 2. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!