Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Középiskolai folyamatos...

Középiskolai folyamatos szekálás ellen mit tennél, hogy ne készítsenek ki teljesen idegileg (16/F)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 09:08
 1/8 anonim válasza:

Semmit, nem szabad velük foglalkozni. Ránézel a szekálóra lesajnálóan és tovább mész.

Vagy megkérdezed mégis mi baja van veled, tettél e valami rosszat ellene stb

Beszélgess valakivel erről, jó ha kibeszéli az ember magából

2011. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leszarnám őket, tanulnék és arra gondolnék, hogy míg belőlem gazdag bankár - vagy akármi - lesz, ők majd a pénztár mögött szenvednek a minimálbérért.
2011. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
iskolát váltanék
2011. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolaváltás sajnos nem megoldás. Mindenhol vannak olyan degenerált egyedek, akikkel nem lehet mit kezdeni. Talán tényleg az a legjobb tanács, hogy ne foglalkozz velük, hiszen mást nem nagyon tehetsz. Az én 17 éves fiamat is mindig megtalálják. Tudod miért? Mert rocker. Erről nem tudom és nem is akarom lebeszélni, mert az egész család ilyen beállítottságú. De mostanában valahogy nem divat. Próbálkoztunk suliváltással, de ott is ugyanez történt. Végül talált 2 srácot, akik hozzá hasonlóak, azóta velük tölti az idejét.

Ha már nagyon rosszul érezte magát a bőrében egyszerűen itthon maradt pénteken (ez 2-3 alkalom volt!) és hosszú hétvégés, koncertes, motoros hétvégét tartottunk.

Amúgy téged miért marnak? Talán az a legfontosabb, hogy ezzel tisztába legyél, akkor már könnyebb megoldást találni.

2011. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én ismerek olyat akinek az iskolaváltás bejött!(érdemes körül nézni)

De amit az első hozzászoló írt, az is egy megoldás!

Nem szabad velük foglalkozni, persze, ha nem megy megalázó szintbe!

Ha van egy barátod, akkor csak vele foglalkoz és ne törödj a többiekkel, menjen el a füled mellett, ha azt látják,h nem tudnak hecccelni, abba fogják hagyni!

A beilleszkedés teljesen kizárt????

2011. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is egy szülő vagyok aki segíteni szeretne a gyermekének. Azok piszkálják akikkel az év elején mint új osztálytársak megismerkedtek. A fiam egy hónap után valami ok miatt úgy döntött, hogy inkább elkezd tanulni és nem ezekkel az egyénekkel "lóg", akiknek a cigi, a lógás, az ivászat tölti ki az idejüket. A tanulmányi eredménye szépen javult, a gondok meg fokozódtak - mivel egyre többször szóltak be neki, ami nagyon zavarta, és nem tudja kezelni. Szakemberhez fordultunk, de nem igazán jutunk előre. Nem tudom, hogy az iskolaváltás jó megoldás lehet-e?
2011. jan. 26. 14:15
 7/8 anonim válasza:

Nekem ugyan még nincs gyerekem, viszont voltam diák és nekünk annak idején volt egy osztálytársunk, akit szintén vmiért az osztály piszkált.

Ő amellett döntött, hogy nem akar így iskolába járni(meg is értettem) és elsőben vagy másodikban elment.

A másik iskolában talált barátokat, viszont egy picit romlott az eredménye(persze ez nem törvényszerű)

Szeritenm szakember azért nem tud segíteni, mert mindenki más, minden eset más, minden iskola más!

Ha a fiadnak javult az eredménye, szerintem nem feltétlenül lenne butaság, most fél év körnéykén körbe nézni, hogy nincs-e olyan suli ahova normálisabb gyerek járnak!

Na persze ha a fiú is úgy gondolja és bevállalja, hogy egy új közösségben próbál szerencsét.

Ezt neki kell eldönteni, hogy tényleg nincs-e ott olyan fiú, lány, vagy társaság akikkel megtalálná a közöshangot, sportban, hobbiban...

2011. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A megoldás:hagyd őket faképnél,ne foglalkozz velük

De ha már nagyon nem bírod szólj efy tanarnak,vagy igazgatónak

2018. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!