Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen esetben mindenképp kell...

Ilyen esetben mindenképp kell műtéti beavatkozás?

Figyelt kérdés
2010 nyara óta 4x ugrott ki a bal térdem (egyszer se ment vissza magától) az első kettő után még hívtunk mentőt akik nem tudták helyrerakni ezért bevittek a kórházba ahol aztán helyrerakás után mindig gipszeltek. Na most ezután még 2x kiment( utoljára 2 hete) de ezekkel már nem mentem be mert nem láttam értelmét, viszont most olyan gyengének érzem a térdem, hogy a boltig se mernék elmenni..vajon ha megint kimegy és bevisz megint a mentő megfogják nekem ezt műteni? mert az lenne a legjobb megoldás, vagy hagynak tovább szenvedni?
2011. ápr. 5. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
maguktól nem fogják kitalálni,hogy műteni kéne. neked kell bejelentkezned az orthopediára és megvizsgáltatni.
2011. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, de ez esetben nekem kiesik rengeteg munkám (olyan helyen dolgozom, ahol nem fizetnem táppénzt, ezt ne firtassuk). A baleset biztosításom pedig csak baleseti műtétre terjed ki. Ez szerinted beletartozik ebbe a kategóriába, ha bejelentkezem.Vagy se nem kapok biztosítást se, se nem lesz fizetésem se ha megműttetem...
2011. ápr. 5. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Balesetre a biztosító tuti nem fizet, ha már voltál ezzel kórházban. Csak az első alkalomnál fizetett volna.most már mindenképp azt mondja, hogy akut a betegség.
2011. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán azon kellene gondolkodni, hogy mi lehet az oka ennek a sorozatos problémádnak. Ha mindig kiugrik a térded, akkor lehet hogy lazák a szalagok, talán meg kellene őket erősíteni olyan anyaggal, aminek ez a hatása. Én ismerek ilyen anyagot, a neve kollagén, némi C-vitaminnal kombinálva, valamint olyan izület építő anyagokat mint a kondroitin, glükozamin, MSM, ezeket szedve újra rugalmassá válnak a szalagok, és tudják végezni a dolgukat, helyén tartani a csontokat, porcokat, ízületeket. Nem mindig az operáció az elsődleges megoldás, főleg ha az ember még nem olyan idős, hogy esetlegesen már nem épül olyan gyorsan vissza a hibás rész.
2011. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!