Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Sulyok Rita szegedi...

Dr. Sulyok Rita szegedi gyerekorvosról szeretnék többet tudni. Úgy tudom, hogy ő homeopátiás párti, ez igaz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésre nem fogsz választ kapni.
2009. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Én már voltam egy előadásán a doktornőnek. Teljesen homeopátia párti.Előadás után beszéltem is vele. rendkívül kedves és segítőkész. van 2 szomszédunk aki hozzá jár a gyerekével, és ő sose ír antibiotikumot (csak kivételes esetben, ők még 2 év alatt 1x kaptak a 3 gyereknek, pedig sokat betegek). Ha írsz email címet, szívesen megírom a barátnőm számát, aki hozzá jár. Sőt most nemrég egy ismerősöm átment hozzá, mert az ő gyerekorvosuk sok antibiotikumot írt és nem akart a gyerkőcöknek annyit adni.

Neked vagy gyereknek kell? Úgy tudom van magánrendelője is, de ha gyereknek kell, lehet gyerekorvosnak is választani, de sokan vannak nála. Az Tisza L krt-n rendel, az Anna-kútnál.

Márti

2009. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót!!
2009. márc. 16. 22:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Hamarosan gyerekorvost kell választanunk, :-) és azért érdekel a dolog. De így mostmár biztos, hogy hozzá jelentkezünk remélem, hogy még el fog vállalni.
2009. márc. 16. 22:45
 5/5 anonim válasza:
majd írj, ha átmentetek hozzá. Kinél voltatok? vagy nem akartad leírni? Nem volt jó doki?
2009. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!