Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan váltsak gyerekorvosról...

Hogyan váltsak gyerekorvosról háziorvoshoz? SŰRGŐS! Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
ritkán vagyok olyan beteg,hogy orvoshoz kelljen mennem,most 17 éves vagyok.utoljára tavaly tél környékén voltam.Azt mondta a dokinő,hogy váltanam kéne már orvost merthogy ő gyerekorvos.(de gyerek vagyok még nem??)Azóta dolgozok(is) és mennem kell orvoshoz,mert hoznom kell egy papírt arról,hogy H1N1 fertőzött vagyok e vagy nem.A gyerekorvos ma rendel, a munkahelyemen azt kérték még ma intézzem el a dolgot,mert kell a beosztásra.Mit csináljak?Most váltsak? És,hogy megy ez a dolog?Amúgy a 6. kerületben lakom.
2009. szept. 15. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemész a területileg illetékes háziorvoshoz, és mondod neki, hogy oda szeretnél járni. Ők majd kikérik a kartonodat a gyerekorvostól, de igazolást szerintem rögtön tudnak adni. De azt is csinálhatod, hogy bemész a gyerekorvoshoz, és te kéred ki a kartont, és átviszed a másik orvosnak.

Amúgy ilyet még nem hallottam, hogy igazolást kérnének...

2009. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki még tanul, az járhat gyerekorvoshoz, márnit aki középiskolás, legalább is nálunk úgy volt. Viszont ha munkahelyed van, akkor tényleg felnőtt doki kell. Bemész oda, ahova tartozol, majd ő átkéri a papírjaidat.
2009. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! az a gond,hogy nem érzem magam a legjobban...és nincs a legközelebb a gyerekorvos se..és tömegközlekedés stb. szétfertőzöm a várost.(ha esetleg h1n1-es fertőzött lennék) az igazolás azért kell,mert cukrászkodom.nagyon szigorúak az élelmiszeriparban szemben.és ez így jó.
2009. szept. 15. 08:13
 4/4 A kérdező kommentje:

diák vagyok,de dolgozok is.(gyakorlat)

azt hiszem gyerekorvoshoz megyek.semmi energiám itt rohangálni a városban.(bár ciki,hogy ilyen ovisok vannak a várakozóban énmeg ott pff :D)

2009. szept. 15. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!