Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sürgősen pszichológus segítség...

Sürgősen pszichológus segítségére lenne szükségem, hol találok ingyenesen? (nem online és fővárosi vagyok)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerületi ideggondozó.
2011. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kortól függ. Ha még tanulsz, akkor a suliban van, és ingyenes. Ha már nem, akkor vagy a háziorvos utal be, de ő pszichiáterhez szerintem, nem pszichológushoz, de ő is tud segíteni nem csak gyógyszerrel, hanem terápiával is. Illetve még az önkormányzathoz kötődően is működnek bizonyos kerületekben pszichológusok, tehát ott az ügyfélszolgálaton is tudnak tájékoztatni.

De reméljük ír valaki olyan, aki ezt az önkormányzatos dolgot jobban tudja,m int én, én csak a háziorvosoban vagyok biztos.

2011. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
55%

Tisztelt Kérdező!

Nagyon gondolja át, hogy pszichológusra van e szüksége! Először gondolja át, ki az aki Önhöz legközelebb áll, vele ossza meg lelki gondját, tőle kérjen segítséget. Kérje meg, hogy nagyon-nagyon figyelje Önt és szükség szerint avatkozzon be az életébe.

Nekem nemrég még volt egy szép, értelmes 25 éves fiam. Ő is úgy gondolta, hogy szakembertől kér segítséget. Elment a helyi kórház pszichiáteréhez. Az orvos 4 szer írta le, hogy öngyílkossági szándéka van, leírta az elérhetőségemet, leírta, hogy gyermekem nagyon szeret és nem akar nekem fájdalmat okozni. Két és fél hónapja volt az orvosnak, hogy tegyen valamit! Nem tett! Bekövetkezett a tragédia, bekövetkezett mert én nem tudtam róla (ő már külön háztartásban élt)és mire megéreztem, hogy milyen az állapota, késő volt. Elkéstem!!! A kórházi lelteket halála után 2 hétre találtam meg az iratai között.

Okuljon a fentiekből! Én akkor elveszítettem a múltamat, a jövőmet. Én nem egy, hanem az egyetlen családtagomat veszítettem el! Egy végtelen szomorú édesanya

2011. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ingyenesen szerintem sehol (egy pl. "iskolai" pszich meg nem kompetens, ha van egyáltalán...)

De mitől sürgős? Akutan becsattanó probléma van??? Én részben "agyász" vagyok (mit az előttemi hozzászóló nagyon lerántott... Szomorúan állapítom meg, hogy val'szeg igaza van).

Szóval mi a gond??? (emilem: gretsy.zsombor@chello.hu).

Mitől gondolod, hogy sürgős??? Ez fontos! Sürgősen jelezz is!!! Nem biztos, hogy akkora a probléma... De lehet, hogy az. Ennyiből semmit sem tudhatok. Holnap reggel megint gépnél vagyok.

Dr.G.Zs.

2011. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, mi nem főváros vagyunk, de nálunk ez úgy működik, hogy a területileg illetékes agykurkásznál kérek időpontot, majd odamegyek. Nem kell a háziorvos beutalója sem. Sőt, az itteni dokik még soha nem küldtek el senkit, aki csak úgy egyszerűen odament, hogy neki S.O.S. segítségre van szüksége, azonnal.
2011. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem nekem van rá szükségem, hanem anyukámnak, csak ő nem hajlandó elmenni, viszont a probléma már tarthatatlan. Internetes segítség nem érdekel, messziről jött ember azt mond amit akar...ezzel én nem élek, köszönöm. (közben már találtam is ingyenes segítséget) Nagyon sajnálom az előző hozzászólót, nálunk nincs ilyen durva helyzet, mély együtt érzésemet küldöm! Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 17. 11:05
 7/7 anonim válasza:
49%

Sajnos igazam van, ezt orvos szakértő is igazolta, de ettől nem érzem jobban magam, még akkor sem ha kártérítést kapok érte. A gyerekem végérvényesen és visszavonhatatlanul elment, elvitte magával az én életemet is. Nincs már jövőképem, mindig csak ma van. A történtek után, bár igen erősen halálvágyam van, köszönöm, nem kérek segítséget.

Egy végtelen szomorú édesanya

2011. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!