Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fájni fog az anyajegy varratsz...

Fájni fog az anyajegy varratszedés?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek vissza és akkor tudom meg az eredményt is,elég nagy vágás lett. Mire számítsak mennyire fog fájni?
2011. ápr. 14. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Nekem kétszer szedtek varratot, és nem fájt, egyszer meg magától eltűnt. De van, akinek fáj.
2011. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó neked mert ha az egyik magától eltűnt akkor biztos felszívodó varratot kaptál!:)Nekem kedden szedtek le egy nagyot a nyakamról és ahogy elnézem a tükörbe ez nem felszívódó hanem rendes.Csak az a baj hogy így is fáj még mert érzékeny húzza a ragtapasz is az egész nyakam.köszönöm válaszod.
2011. ápr. 14. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni, maximum kicsit kellemetlen lesz, de pár pillanat alatt végeznek is vele.
2011. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vakbelemnél nem fájt, pedig az egy kicsit nagyobb műtét volt.
2011. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok ! Nekem is volt vakbél gyulladásom (perforált),de az olyan rég volt hogy tényleg nem emlékszem milyen is volt ott a varratszedés.
2011. ápr. 14. 17:17
 6/7 anonim válasza:
Üdv! Nekem is most volt varratszedés, és semmit nem lehetett érezni! Ugyan úgy nyakon anyajegy.. Viszont 3hete vették le, a seb szépen gyógyul, de még elég piros. Nálad mikor halványodott? Vagy eltűnt már teljesen?
2011. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem ma volt a varratszedés.Boldog voltam, hogy végre kiszedték, nem is fájt annyira, erre otthon megnézem a tapasz alatt, higy milyen lett, hát benne maradt egy szép darab sötétkék damil. Na csodás, épp most fogok visszaindulni a sebészetre, ettől eléggé félek, mert rendesen rá van nőve a bőr... szóval én most be vagyok ronyózva...😅😅
2018. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!