Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent László és Szent István Rendelőintézetről? A nőgyógyászati részről vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam terhességmegszakításon, és nem tudtam pisilésnél mivel kezet mosni,wc papír nem volt (jó, hozz az ember), nem égett a villany sehol.. iszonyat nagy retek és szarszag terjengett bent. Most voltam először, mindig Szfehérvárra jártam, de most máshol lakom, és kénytelen voltam idemenni (a doki miatt). Nagyon félek, hogy valami betegséget elkaptam a műtét után. Az ágyneműm se volt tiszta... a nővérek bunkók voltak, flegmák és tapintatlanok. Nekem sajnos nincs túl jó véleményem erről a helyről. Pont az van retekben ahol a nők nagyobb eséllyel kaphatnak el - esetlegesen már beteg emberek- plusz fertőzéseket. Ez az egészségügy? nagyon csalódtam. 5. műtétem volt az előzőek csukló és mandula műtétek voltak, de nem a pénz miatt jó pofiztak az emberrel, hanem tényleg ez a munkája egy nővérnek hogy ellássa a beteget és kedves legyen vele míg végig szenvedi azt a pár napot a kórházban.
2011. ápr. 19. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérváron?
2014. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2014. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy te a kórházat mondod?
2015. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol ?
2016. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!