Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel a vágással menjek el...

Ezzel a vágással menjek el orvoshoz, össze kell varrni?

Figyelt kérdés

Pont a csuklómon van, szinte alig pár milliméterre az eremtől..és eléggé szét van nyílva, szóval nem horzsolás, meg nem a bőr jött le.

A félreértések végett megjegyzem, nem unalmamban vagdostam magam, családi veszekedés miatt történt, betört üveg okozta.

Holnap menjek el ezzel orvoshoz? Össze kell vajon varrni? :S Van a könyököm felett is egy hasonló vágás, de talán fele ennyire van "szétnyílva".

Eddig nem fájt, most kezdett el igazából :S

[link]

Most csak ragtapasszal van leragasztva nehogy hozzáérjen valamihez.


2011. ápr. 25. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Én összevarratnám, hamarabb is gyógyul, meg elég szép vágás.
2011. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elég lesz rá ilyen sebösszehúzó tapasz, de lehet, hogy varrják. Mutasd meg dokinak!

Meg egy tetanuszért a fenekedbe állj sorba. :D

2011. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor biztos ami biztos elmegyek :)
2011. ápr. 26. 11:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül csak ilyen tapaszt kaptam ami összehúzza a sebet :)
2011. ápr. 26. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Uh, én összevartam volna, nagyon durvaaaaa

jobbulást

2011. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszike :)

Ezek szerint annyira csúnya nem volt, ma is voltam és 1 hét múlva kell visszamennem, valószínű akkor veszik le azt a kis tapaszt, szerintem addigra már valamennyire be fog gyógyulni.

2011. ápr. 27. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!