Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha Kedd délelőtt bemegyek a...

Kevin42 kérdése:

Ha Kedd délelőtt bemegyek a körzeti gyerekorvosomhoz akkor ad nekem igazolást amiért nem mentem szintén az nap Kedden iskolába?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy osztálykirándulás lesz Hétfő Kedd Szerdán, amire én nem megyek, ezért ilyen suliprogramokra kell menni. Hétfőn normális program lesz amire rajtam kívül más osztálytárs is bejön ezért elmegyek, Szerdán nem kell bemenni, de Kedden viszont azt az idióta Maci Lacit kell megnéznünk moziba amikor 9. osztályba járunk... Szóval ha Én Kedden délelőtt bemegyek a dokihoz és azt mondom h reggel rosszul voltam akkor ad igazolást Keddre?Én tényleg nem vagyok lógós még egy napot nem hiányoztam lógás miatt, de valahogy Kedden a suliban lévő gimnazistával nincs kedvem elmenni moziba amikor senkit sem ismerek. Kösz a válaszokat
2011. ápr. 30. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Túlélnéd, hidd el. Rendesen igazolható tünetek nélkül ha olyan a dokid, simán elzavar. Amúgy meg igazoltasd anyukáddal. Ja persze, hogy elmondani meg nem akarod?

Amúgy ha jó fej a dokid, ad igazolást, nyugi.

2011. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szüleim külön élnek és édesapám hétfőn elutazik németországba egy hónapra, és tudtommal nagyim nem igazolhat...Én megmondtam nagyimnak is meg apunak is h nem akarok bemenni Maci Lacit nézni és ők is megmondták h tényleg baromság. Szóval arra is hivatkozhatok h apukám elutazott nem hagyott itthon arra pénzt h mozizgassak...
2011. máj. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!