Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi és miért pattan egyfolytába...

Mi és miért pattan egyfolytába a bokámnál valami, amikor lábujjhegyre állok?

Figyelt kérdés
Az Akhillesz izomnál,nem mindig fáj csak mint amikor a cérnaszálat elszakítjuk olyan a hang.
2011. máj. 3. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
:) Nekem 30 éve pattog ott valami, de semmi egyéb...
2011. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az bizony az ízületi porc lesz:S. Úgy képzeld el, hogy a sípcsontod és a szárkapocs csontod egy íves kaput alkot amibe a lábfejed legfelső (felsőugró)csontja beleilleszkedik és amikor spiccelsz és pipálsz(vagyis lábujjhegyre állsz és leereszkedsz) forgás közben előre és hátracsúszkál, amennyire ezt a hátul levő inak engedik(de nyilván nem nagyon engedik). És miközben mozog a kapun előre hátra az ízületi porc a csont felszínén dörzsölődik...
2011. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, és nagyon utálom. Mit tehetnék ellene?
2011. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
orvos....sajnos ebben én nem vagyok szakértő....
2011. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!