Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon rosszul vagyok...

Nagyon nagyon rosszul vagyok most is. Mit tegyek, hogy ez ne jöjjön elő? Kegyetlen rossz. :' (Egyfolytába sírok miatta.

Figyelt kérdés
Egy hónapja körülbelül előjött rajtam egy rosszullét (ájulás) azóta folyton minden nap minden percében érzem, hogy jajj mindjárt elájulok, jajj mindjárt elájulok. Mintha már egy kicsit csillapodott volna, erre most egy órája különórán ki kellett kéredszkednem annyira rosszul lettem. Majdnem elájultam. Azóta még mindig érzem magamban. Pszichológushoz is járok mert minden elképzelhető vizsgálaton voltam és semmi szervi bajom. Mit tegyek hogy elmúljon már ez a szar? Megkeseríti az egész életemet. Szinészképző középiskolába járok, naponta 4 órát színészkedünk és nem bírok odakoncentrálni mert attól félek, hogy elájulok mert érzem azt az érzést. Utálom ezért az egész testemet és magamat is. Mit tegyek hogy elmúljon? Nagyon kéne a segítség. Anya nem engedi, hogy stresszoldót szedjek ilyen fiatalon. L/15
2011. jan. 20. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ,nem tudom hol laksz? én már ilyen jellegűt sokat gyógyítottam kikezeltem ,és meg is gyógyult ,ha tudok segítek neked ,ne mm szihológusra tertozik ,ha nem laksz hozzám messzi ,ír d meg nekem légyszíves,üdv
2011. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Furcsa anyukád gondolatmenete. Ha fájna a fejed, nem engedne gyógyszert szedni? Különben is, a pszichiáter nem ír feltétlenül gyógyszert. Ő orvosdoktor. Meg tudja ítélni, hogy mire van szükséged. Megmondja, min változtass, stb. Ha anyukád tudna, akkor ő segíthetne. De ő sem tud. Nem tilthatja meg, hogy orvoshoz fordulj. A pszichológus nem az.
2011. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyukám orvos. Most megpróbálkozok a homeopátiás szerekkel.
2011. jan. 21. 07:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az anyukád orvos ,csodálkozom rajta hogy idáig jutottál ,gratulálok neki !
2011. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyukámat békén hagyhatod te kretén. Szted az ő hibája, hogy bebeszélem magamnak a rosszullétet aztán nem bírom elmulasztani? Az orvosok se varázslók te segg.
2011. jan. 21. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Náladnál nagyobb kretén nem kell ,Vedd tudomásul ,én is anyukád lehetnék , koromnál fogva de ilyen neveletlen kölyök mint te vagy ,szégyeld magad ,nekem is van két gyönyörű okos inteligens iskolázott unokám ,de azokon meglátszik a jó nevelés isnem véletlen van ilyen sok bajod ,mert belenézhetnél a tükörbe ki néz rád vissza ,egy elkényeztetett fruska ,remélem nem soká szinészkedsz ,mert a szinésznők általába aranyosak kedvesek, és inteligensek nem ott a helyed!!!!!!!!!!! ,
2011. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, az irodám valaha az üzemorvos ( belgyógyász) rendelője mellett volt. Egyszer áthallottam, hogy nagyon kiabál valakivel. Átmentem hozzá, hát a telefonba kiabált a feleségével, mert a gyerekük beteg lett, és ő nem volt hajlandó hazamenni és kezelni. Aztán elmondta, hogy az orvos lehetőleg ne kezelje a saját gyerekét, hanem hívjon hozzá egy független orvost. Tudod Anyukád elfogult lehet veled kapcsolatban, és nem úgy dönt, mintha idegen lennél. Pedig a jó döntéshez az kell, hogy semmi sem befolyásolja a döntésemet. Gyógyulj meg.
2011. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!