Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megvágtam egy anyajegyem,...

Megvágtam egy anyajegyem, vérzett. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A Balatonnál megvágtam valahogy az egyik domborúbb anyajegyem, így félő, hogy némi kevésbé higiénikus víz juthatott a sebbe. Pontosan hol mutassam meg? Lehetőleg olyan hely kellene, ahol nem csak adnak egy beutalót, hogy ,,akkor menjek ide meg oda, mert ez oda tartozik", hanem azonnal el is tudják látni ha szükséges. Milyen bajom származhat ebből az anyajegyből?
2011. máj. 6. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Minel elobb menj el borgyogyászhoz,mert elfertozodhet,vérfrtozésed lehet tole.
2011. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem is jobb, ha dokihoz mész. Annyit lehet hallani erről, hogy meg kell nézetni, ha valami elváltozást látni rajta.

Egy ismerősöm is így járt (megvágta), vele a doki nem nagyon foglalkozott ugyan, csak annyit mondott neki, ha gondolja, akkor ad beutalót neki a sebészetre, és vetesse le. Ő így tett, azóta legalább nem kell aggódnia miatta.

2011. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!