Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszedték az anyajegyem 1...

Leszedték az anyajegyem 1 hete és most csak a sebtapasz ragados részével tapasztottam le lehet bajom?

Figyelt kérdés

szám fölött van összevarva

és nem akartam rátenni egy egész nagy sebtapaszt ezért levágtam belöle és csak a ragados része van rajta


ugye nem lehet bajom


2011. aug. 20. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Gratulálok, megspóroltál egy fél sebtapaszt.


Csíra vagy.

2011. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem sporolni akartam leszarom csak nem akarok rátenni egy egészet mert hülyén néz ki és este megyek el


nyomorék gyerek

2011. aug. 20. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor most mondok neked valami újat. A sebtapaszon azért van az a puha vattás rész, mert annak kell közvetlenül a seb felett lennie, nem a ragadós részének... Nem hittem, hogy ezt bárkinek el kell magyarázni.
2011. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha szerencséd van, akkor nem téped fel a sebet és a varrást. De tényleg az elsőnak van igaza kb. Magaddal toltál ki, nekem mindegy, és talán 1-2 hetet kibírhatsz úgy, hogy van rajtad egy sebtapasz, ha valaki meg kérdezi, elmagyarázod neki, nem mindenki olyan sekélyes ám, hogy ujjal mutogatva röhögjön rajtad...
2011. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kis méretű sebtapaszt is, nem csak azt a nagyot...
2011. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát esti kiruccanásra van pénz, kisebb ragtapaszra nincs?


Még mindig csíra vagy.

2011. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj óvatosan vedd le a sebtapaszt ha tudod és cseréld ki egy másikra,és ott a vattás része fedje be a sebet.És ne piszkáld ha lehet.


Viszont ha leírnád a műtét hogy zajlott és mennyi ideig,fájt e,mivel csinálták azt megköszöném.Egyik ismerősőmnek is aktuális lenne.És hol csináltattátok sebészet,vagy bőrgyógyászat?

2011. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!