Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Semmelweis Egyetemen milyen...

A Semmelweis Egyetemen milyen szakokra jelentkezhetek, ha orvoslátogató akarok lenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszerész.

Amúgy undorító egy "szakma" az orvoslátogató, a házaló ügynöknél is aljasabb munka.

2011. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És gyógyszerészen kívül más nem jó??? Mert pl. láttam hirdetést, hogy az egészségügyi főiskolán szerzett diplomát elfogadják ott meg nem csak gyógyszerész van. Vagy de???
2011. máj. 11. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Hehe. A legalja munka.

Végezd el a gyógyszerészkart, és meglátjuk, utána úgy gondolod-e, hogy azért tanultál kőkeményen 5 évet, hogy utána ügynök legyél :)

Én nem.

Egy gyógyszerész

2011. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal orvos is lehetsz, de az egész orvos/gyógyszerésztársadalom nagyon lenézi ezt a szakmát. Nálunk csak úgy mondják h gyógyszerk*rva.
2011. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az unokatesóm állatorvos, mellette orvoslátogató. Nyilván nem jó kedvében, hanem mert jól jön a plusz pénz.
2011. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ha valaki szereti ezt csinálni vagy szüksége van a pénzre, akkor csinálja. Csak azt szerettük volna megvilágítani, h ha valaki ezt választja pályájának, akkor ne lepődjön meg ha esetleg nem becsülik túl sokra néhány helyen.
2011. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem muszáj egyetemet végezni, elég ha egészségügyi fősuli valamelyik szakát megcsinálod. Persze végignyomhatod az orvosit is, de az ehhez azért szerintem egy kicsit túl nagy befektetés. Fősuli vagy egyetem után még jöhet egy ilyen tanfolyam:

[link]

2011. aug. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!