Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz-e, hogy aki lézeres...

Igaz-e, hogy aki lézeres szemműtéten esett át, annak a szeme észrevehetően máshogy néz ki, mint előtte?

Figyelt kérdés
Vagyis ha valaki szembejön az utcán, akkor némi tapasztalattal megmondható róla, hogy volt-e ilyen műtétje.
2011. máj. 12. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagybátyámnak volt, de nem látszik rajta semmi. :D
2011. máj. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Erről nem is hallottam, sok ismerősöm megcsináltatta, de semmi sem látszik.
2011. máj. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban. Olyan lesz mint a reptiliánoknak. Írd be a youtube-ba hogy reptilian eyes és meglátod+
2011. máj. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz... Kivéve, ha pár mikrométeres vágást észreveszel egy ember retináján, mert akkor igen. Egy ideig, mert kb. fél év után már a szakorvos sem állapítja meg.
2011. máj. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is van egy ismerősöm akinek meglézerezték a szemét, de én sem láttam rajta semmit, igaz ritkán látom. Egyik haverom mondta, hogy a tesójának is volt és ő látja rajta, mert valahogy máshogy töri a fényt a szeme. Mondjuk ő nap mint nap látja, szval lehet ezért vette észre. Csak ezért kérdeztem, de ezek szerint nem jellemző ez:)
2011. máj. 13. 03:36
 6/6 anonim ***** válasza:
A haverod sem látja, hidd el. Nem töri másként a fény, ugyanis az egyetlen változás az az, hogy a retinán van egy már mikrométeres bemetszés, és azt emberi szemmel nem lehet látni :)
2011. máj. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!