Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » El lehet a bütyköt valamilyen...

El lehet a bütyköt valamilyen műtéti úton tüntetni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és sokszor jön fel a bőr a lábamon a bütykömnél a cipőm miatt, és rettenetesen fáj. Most is nagyon fáj amikor lépek.
2011. máj. 15. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Le lehet a csontból faragni, de ez én úgy tudom plasztikai műtét. És tovább rontod a helyzeted,hogy nem jó cipőt használtál eddig és most is.
2011. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mikor érdemes elvégezni ezt a műtétet, hány évesen? Ezért a műtétért fizetni kell, vagy fedezi a TB?
2011. máj. 16. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mindent tőlem kérdezz, menj el ortopéd szakorvoshoz és ő elmondja a többit.
2011. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csajom átesett ezen még 16 évesen. Neki ugyanez a baja volt. A MÁV kórházban műtötték helyi érzéstelenítésben, abszolút TB támogatottan. Viszont nagyon érzékeny neki azóta is, pedig már 30 éves. Minden időjárási frontot megérez és egy vágási heg is maradt utána.
2011. máj. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) akkor azt hiszem, én még várok vele
2011. máj. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!