Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyre jobban látszik a narancs...

Egyre jobban látszik a narancsbőr a combomon és a fenekemen és engem nagyon zavar, főleg így nyáron. El lehet tűntetni valamilyen krémmel vagy más módszerrel?

Figyelt kérdés
Egyre csúnyább, néhány helyen már csíkok is vannak. Pedig sok folyadékot iszom, sok gyümölcsöt eszem, szóval nem tudom mi lehet az oka.
2010. júl. 17. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Balea narancsbőr elleni tusológél és sok víz amit már mondtál és sok mozgás.
2010. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van sajnos.Szerintem sportolni kellene.:D

De én nem nagyon tudom rávenni magam.XD

Pláne,hogy elég vékony vagyok!

2010. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőt sújtja ez a probléma, és idővel sajnos egyre inkább erősödik a hajlam. Szabad megkérdezni, te hány éves vagy?


Lehet kísérletezni narancsbőr elleni krémekkel, de ezektől önmagukban nem lehet csodát várni. Azt nagyon helyesen teszed, hogy sok folyadékot iszol, és sok gyümölcsöt eszel. Tartsd meg ezt a szokásod, és kerüld a cukros kajákat-italokat, egyél sok salátát, zöldségeket, és persze mozogj, lehetőleg minél többet. Azt mondják az is jót tesz, ha masszírozod, gyúrogatod rendszeresen a problémás területeket.


Nekem hirtelen ennyi jutott eszembe, de szerintem ha a neten kicsit még utánaolvasgatsz, biztos találsz még jó tippeket, illetve akár kifejezetten narancsbőr elleni tornagyakorlatokat.

2010. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mai világban amit megveszel a boltban ,,étel" címszó alatt szinte mindegyikben van vmi olyan ami a narancsbőrt okozza pl hormonkezelést húsok, érlelővel permetezett gyümölcsök zöldségek stb.


De amúgy lehet tenni ellene: ahogy írtad víz, mozgás, gyümölcsök és sztem még megfejelheted vérbőségfokozó krémek használatával. Ezt kozmetikusnál simán beszerezheted.

2010. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálkozok valamilyen krémmel, hátha segít. Amúgy még csak 20 éves vagyok, szóval elég kellemetlen, hogy már most ennyire látszik.De talán valamelyik módszer beválik.
2010. júl. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!