Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretnék új TAJ kártyát...

Szeretnék új TAJ kártyát igényelni. Kell fizetni? Papír vagy plasztik kártya lesz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 18:26
 1/4 Tinker Bell ***** válasza:
Rettentő rossz minőségű papír lesz, tulajdonképpen akár otthon is ki tudnád nyomtatni, ha átküldenék e-mailban. Én elhagytam, nekem 1500 forint volt, anyukám nevet változtatott, neki ingyen volt.
2011. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém laminálva van, de amúgy papír. Hibás volt az előzőn a nevem, így ingyen volt, de vagy 1500 vagy 2000 Ft-ot kellett volna fizetni, ha csak simán újat kérek.
2012. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak a vezetéknevem van nyomtatva, a keresztnevem írva. Az baj? Mármint azért kicserélik?
2012. jan. 13. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a saját hibádból van gond vele (pl. elhagytad vagy megrongálódott), akkor ingyen ki kell hogy cseréljék! Egyébként a TAJ-számod ugyanaz lesz, csak a "papír" lesz új (ami egyébként laminált). Éppen ezért én azt szoktam javasolni, hogy érdemes másolatot készíteni róla (akár többet is) és az eredetit otthon hagyni (csak akkor kell az, ha konkrétan orvoshoz mész - de nem mindenhol nézik azt sem, mert a TAJ-szám a lényeg)! Egyébként 2200 Ft a "hivatalos" eljárási díj ha önhibádból kell újat csinálni.
2012. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!