Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik olyan drogelvonó...

Létezik olyan drogelvonó intézet, ahol be is viszik az embert? (nem csak 2 hetente egyszer behívják beszélgetni) Ha igen melyik az?

Figyelt kérdés

A drogos testvérem végre hajlandó lenne elvonóra menni.


Előzmény:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. máj. 19. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
persze. a sittre 3 évre drogbirtoklásért. ott garantáltan leszokik
2011. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őőő Nem beviszik az embert, hanem neki kell "bevonulnia" tudtommal..


Államira intézményre nem bíznám a dolgot, bár ki tudja, talán hatékony, magánkórház meg rengeteg van..


Az egész csak pénz kérdése, bár ha eddig futotta "anyagra" akkor ez sem okozhat gondot szerintem..

2011. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha megcsinálod azta telefonfülkés akciót, amit az előzményben említett valaki, annak lesz hatása, ha pedig kijön 2 év múlva, és semmi sem változik, akkor egyszerűen újra meg kell csinálni, és a következőnél már sokkal többet fog kapni 2 évnél..

És ez mehet addig így amíg végleg be nem varrják, ő döntött így, ne sajnáljátok!!!

2011. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy még egy pótmegoldás...


Amikor nagyon ki van készülve, sé lóvé kell neki anyagra, akkor aláirtani vele egy papírt egy "rokon" ügyvéd jelenlétében, hogy átiratja a házrészét rátok a pénzért!


És utánna már lehet is kilakoltatni!!

2011. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nos! Kiraktuk itthonról. Magyarázott, hogy megél egyedül is, stb... most költözne vissza. Az lett a feltétele, hogy először elvonóra megy. Azt mondta: OK. Csak mindenképp bentlakásos volna jó szerintem. De nem találok egyszerűen. Állami? Drogambulanciára gondoltok? Net címet esetleg tudnátok adni? Én nem találtam semmit szinte.. :S


Visszatérve a hatóságokra, kizártnak tartom, hogy egy telefon miatt lecsukják.

2011. máj. 19. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
ha megtalálják nála akkor tuti, és a vérvizsgálat is kimutatja
2011. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egy éves bentlakásos terápia.

De ha szeretitek és van más egoldás, ne engedjétek el Ha nem akar igazán meggyógyulni, akkor nem is fog


[link]

2012. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberek nem is gondolnák, hogy milyen nehéz helyzet ez. Én is hasonló cipőben járok és eddig csak fizetős helyeket találtam. Ha államit talál is az ember ott gyógyszerekkel próbálják meg leszoktatni a betegeket, ami olyan hogy cseverből vederbe. Miután leszokik az egyikről rá szokik a másikra pl nyugtatok stb. Én olyan helyet probálok keresni ahol nem gyógyszeres kezeléssel szoktatnak le. Találtam is de abból már egy házat vehetnénk. Sok szerencsét nektek!!! Reméle sikerül megtalálni a megfelelő megoldást.
2012. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!