Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki annyira zárkózott, hogy egyszerűen nem tud beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
jelen
2010. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és akkor te hogy tudsz kapcsolatokat kialakítani?
2010. ápr. 6. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem nem létezik. Csak meg elkezdenie nehéz, utána lelőni se tudod.
2010. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én.

CSak akkor beszélek ha kérdeznek, akkor sem sokat, csak igen, nem, nemtudom.

Már 33 vagyok de még mindig szégyellős.

2010. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgyszint nem szeretek beszélni. Ha lehetne, soha nem beszélnék. Nem azért, mert szégyellős vagyok, csak mert egyszerűen jobban szeretem magamat a gondolataimmal lefoglalni. Nem szeretek a külvilággal foglalkozni.
2010. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Volt egy osztálytársam aki tényleg csak akkor beszélt ha kérdezték, néha előfordult hogy magától mondott vmit de akkor nagyon zavarban volt és halkan is beszélt.
2010. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok: sehogy. nem volt még sajnos lánnyal kapcsolatom. a dolgokat túl reálisan látom, és önbizalomhiányom van -->látom, h. nincs nála esélyem --> el se kezdem...


enek én se örülök, de nem tudok mit tenni, ilyen vagyok...


am 18f

2010. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Csak a legjobb barátaimmal vagyok nyitottabb. Ha egy oszt.társaim látnának akkor szerintem rám se ismernének,csak néznének:D.

EGyébként én már elfogadtam így magam ahogy vagyok. Lehet jobb is, mert így kitudom szűrni az igaz barátokat.Könnyebb így megtalálni az igaz barátokat. Most jobb ha van egy tucat barátom aki ,hogy ha valami baj van vele,ott hagy a sz..ba?!(tiszt.a kiv-nek)

Viszont a szüleim még mindig nem értenek meg miért vagyok ilyen.

Én is sokszor csak akkor szólalok meg ha kérdeznek,vagy néha szólok én is valamit. Van saját véleményem. Ki tudok állni az igazamért ha kell. de olyankor mindig furán néznek rám.:S:D

Próbáltam ezen változtatni, de nem igen ment. Még mindig ugyanolyan vagyok,mint voltam. Azt hiszem ez velünk született adottság. :D El kell valahogy fogadni.

Viszont az nagyon rossz ,hogy egy új társaságban feszült vagyok eleinte. :S

2010. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!