Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vajon mitől lehet ez?

Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb fél éve nagyon magas a vérsüllyedésem (80-50), az orvosok nem találják az okát, minden lelet negatív (hál isten) de így az ok sem derül ki. Egyetlen tünet van csak állandó fáradtság, és a szem alatti karikák.32 éves csajszi vok. És így ez elég gáz!
2011. máj. 23. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvosnal hanynal voltal, kertel-e masod-, harmad-, negyedvéleményt? És mind tehetetlen?

Ha a nyugati orvosdiagnosztika vállat vonogat, akkor nem tehetsz egyebet, mint hogy elmész kínai vagy homeopata orvoshoz, termeszetgyogyaszhoz, latohoz, stb.

Én laikusként igy elsore candidagomba elszaporodasara gondolok, vagy rejtett emésztési gondra, ételallergiára, vagy mérgezésre. Esetleg a csontban valami?... Milyen vizsgalataid voltak?

2011. máj. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még 5let: góckeresés volt? Ez asszem 5 konkret dolgot néz meg, az egyik a fog; foggyökér pl. okozhat allando gyulladast a szervezetben, eg yrossz gyökértömés, stb.


Autoimmun betegsegre vizsgaltak? Immunológiai és infektológiai szűrések voltak?

2011. máj. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján lehet akár vízhiányos vagy vitaminhiányos állapot is. Eleget iszol, mozgogsz, változatosan étkezel?
2011. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megkaptam a mailedet, itt szeretnék valaszolni.

Én nem iriszdiagnosztikara mennék, hanem egy olyan orvoshoz, aki ternmeszetgyogyasz is, homeopata is, stb. Vinném a kész leleteimet és vélemélnyt kérnék tole. Ha valaki nem tudja, akkor uj orvost keresnék, egész addig, amig valaki majd tudja.:)

Nekem iriszdiagboszta olyan betegseget mondott 20 éve, aminek azota sincs semmi jele, és a javasolt terápiáját ha megcsinaltam volna - azota kiderult - epegyulladast kaptam volna.


Még valami: tobbszor is kijott ugyanaz a versullyedes? Csak mert gép csinalja a vizsgalatot, és az hibazhat. Sokszor az is megoldja a rejtelyt, ha van egy labororovos, aki nem cska a gépbe teszi a vért, hanem veszi a faradsagot, és mikroszkop alatt megnézi. Ha ez még nem tortent meg, akkor kérjetek ilyen vizsgalatot ujra, vagy csak ha egy laboreredmenyed van, akkor ujrázzatok. Egy jel nem jel. :)

2011. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!