Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok pszichológusnak...

Nem tudok pszichológusnak beszélni a problémáimról. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másfél éve pánikbeteg vagyok, és azóta már valószínűleg depressziós is, de nem tudok elmenni pszichológushoz. Meg akarok gyógyulni, de nem tudnám egy idegennek elmondani a problémáimat. Voltam már egy pszichológusnál egyszer, de igazából semmire nem jutottam, csak arra, hogy hozzá többet nem akarok menni. Egyetlen barátnőm van, akinek el tudom mondani a dolgaimat, rajta kívül senkinek, még a családomnak se. Sajnos az a barátnőm viszont nem pszichológus, csak meghallgatni tud, tanácsokat adni vagy kezelni nem. Hogyan tudnék mégis kimászni a gödörből?
2011. okt. 26. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg másik pszichológust keresni.

nekem csak a pszichológus segített.

szintén pánikbeteg vagyok,hálistennek mostanában jól vagyok.

nagyon sokat segített a pszichológus,bár én is jártam többhez.

2011. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Neni83 ***** válasza:
100%

Bíznod kell az orvosban,addig-addig keress, amíg valaki nem "nyit meg"!!! Ne várd meg,hogy elkezdj sodródni a lejtőn!

Próbáld meg a barátnődet is elcsalni,hátha így könnyebb lesz!

2011. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahol természetes az,ha egy idegen ember előtt akkor sem tudsz megnyilni,ha az maga a pszichológus.Esetleg más szakembert megnéznél magadnak,aki neked is szimpatikus? Ne félj tőlük,tudnak úgy kérdezni,hogy kiderüljön a valós ok! Vagy: Mi volna,ha előre küldenéd a barátnődet aki elmondaná a szakembernek a szavaidat és ezt követően te mennél el? Szükségünk van rád! Kérlek mielőbb kezeltesd magad!!!!!
2012. okt. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!