Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nagymamából alvadt vér jön...

A nagymamából alvadt vér jön és haza küldték a kórházból. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
A férjemmel az Ő nagymamájával élünk együtt, mi ketten gondozzuk. Szó szerint gondozzuk ,mert a mindennapi pelenkázást, etetést mi végezzük, de ha gond van azért felhívom anyósom. Ma az történt, hogy a déli pelenkázásnál alvadt vért fedeztem fel a pelusban. Azonnal felhívtam anyósom és a mentőket. (azért, mert én itthon végzem a vállalkozásom, így számukra mint nyugdíjasnak evidens, hogy intézkednek ha Őt kórházba kell vinni, ez az ő korában meg helyzetében nem ritka. ) be is vitték, kivárták, hogy mi lesz, majd haza hozták. Anyósom mondta, hogy majd holnap reggel vissza kell vinni, mert nincs szabad ágy, de majd holnap újra vizsgálják. Mindegy, kirántottam alóla a pelenkát és újra alvadt vért találtam benne. Szarul van, és nem tudom mi lesz holnapig. Felháborodtam, hogy egy ilyen esetben haza küldik. Az ő élete nem ér már semmit? vérezzen el egy éjjel? mit tudni miért van ez. de kit érdekel? a hajam égnek áll.
2011. máj. 25. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egyedi eset. Ugyanez volt a nagypapámmal, hasonló tünetekkel éjszaka hazaküldték a kórházból, mondván nem rájuk tartozik hogy megöregedett.. Több kórházat végigjártunk, mire alaposan kivizsgálták, daganata volt.
2011. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alvadt vérnél a gyomor-nyelőcső, felső bélszakasszal van gond.


Remélem, holnapig nem lesz baja, és vidd vissza, és verd ki a balhét!

2011. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem, de nyugtalan vagyok miatta. Valamint mélységesen felháborít. ha valakiből alulról alvadt vér jön, az nem elég indok, hogy bent fogják a kórházban és felügyeljék? hánynom kell. Azét mert ő már öreg és neki úgyis mindegy? Végül is valamiben meg kell halni... ha más nem a kórházi ellátásban...
2011. máj. 25. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
"Nyugodj meg", mostanában nem csak az idősökkel bánnak így... Tapasztalat.
2011. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: Kiderült. Daganata van a mamának a hólyagjában :-( holnap megműtik, de nem tudom mi lesz, hogy bírja egy 80 éves a műtétet...
2011. máj. 26. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem, ugyanez volt a Papának is. Sajnálom hogy ez lett a diagnózis, de azért van remény. A papát megműtötték, egész jól viselte, csak sajnos ő már 95 éves volt és nagyon legyengült, de nem a műtétbe halt bele. Mindenesetre azt az orvost máig szívesen leköpködném, aki éjszaka hazaküldött minket a kórházból. Jobbulást a mamának!
2011. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen. Nagyon erős, sok mindent kibírt már.
2011. máj. 26. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!